Dit jaar nog naar een van deze top 10 bestemmingen? Doe nu jouw reisaanvraag en ontvang een gratis reisvoorstel op maat!

Privé-gids Tokyo (halve dag)

Tokyo is een enorme uitgestrekte stad met talloze wijken, metrolijnen, treinstations, bijzondere tempels, rustieke tuinen, geweldige musea, verscholen restaurantjes en unieke bezienswaardigheden. Het kan nogal een uitdaging zijn om een route uit te stippelen, zeker als u net in Japan bent gearriveerd. Daarom adviseren wij u om een halve dag op stap te gaan met een privé-gids, die u wegwijs maakt in de stad en het Japanse leven. De gids haalt u om 09:00 uur op bij uw hotel en samen gaat u naar het treinstation om uw JR Rail Voucher om te wisselen voor een JR Rail Pass. Tevens wordt er voorsgesteld om alvast de stoelreserveringen voor uw rondreis te maken. Een absolute meerwaarde!

Daarna bepaalt u samen de rest van de dag: u kunt het tempo van de tour zelf bepalen en al uw vragen stellen aan de gids. U reist met het openbaar vervoer, net als de lokale inwoners, waardoor u echt het gevoel krijgt van het dagelijks leven in Tokyo. Naast een kennismaking met de stad kan de gids u ook helpen bij het aanschaffen of opladen van een OV-kaart, of fungeren als tolk tijdens bijvoorbeeld een bezoek aan een sumo hal.

Rond 13:00 uur bent u weer terug bij uw hotel, of elders in de stad indien gewenst.

N.B. Uw gids heeft een document samengesteld met treinsuggesties voor uw reis. Dit document vindt u ook terug in uw welkomstpakket in het eerste hotel bij aankomst. Deze treinsuggesties zijn bedoeld als richtlijn. U kunt er echter van afwijken bij het maken van stoelreserveringen tijdens de tour, afhankelijk van uw eigen voorkeuren.