Met een gerust gevoel op reis gaan. Lees meer
Tokyo is een enorme uitgestrekte stad met talloze wijken, metrolijnen, treinstations, bijzondere tempels, rustieke tuinen, geweldige musea, verscholen restaurantjes en unieke bezienswaardigheden. Het kan nogal een uitdaging zijn om een route uit te stippelen, zeker als je net in Japan bent gearriveerd. Daarom adviseren wij je om een halve dag op stap te gaan met een privé-gids, die je wegwijs maakt in de stad en het Japanse leven. De gids haal je om 09:00 uur op bij je hotel en samen ga je naar het treinstation om je JR Rail Voucher om te wisselen voor een JR Rail Pass. Tevens wordt er voorgesteld om alvast de stoelreserveringen voor je rondreis te maken. Een absolute meerwaarde!
Daarna bepaal je samen de rest van de dag: je kunt het tempo van de tour zelf bepalen en al je vragen stellen aan de gids. Je reist met het openbaar vervoer, net als de lokale inwoners, waardoor je echt het gevoel krijgt van het dagelijks leven in Tokyo. Naast een kennismaking met de stad kan de gids je ook helpen bij het aanschaffen of opladen van een OV-kaart, of fungeren als tolk tijdens bijvoorbeeld een bezoek aan een sumohal. Rond 13:00 uur ben je weer terug bij je hotel, of elders in de stad indien gewenst.
N.B. Je gids heeft een document met treinsuggesties samengesteld, dat je ook in je welkomstpakket in het eerste hotel vindt. Deze suggesties dienen als richtlijn; je kunt hiervan afwijken bij het reserveren van stoelen. De voucher voor je Japan Rail Pass ontvang je ook in het welkomstpakket in je eerste hotel.