16-daagse autorondreis
De indrukwekkende natuurkracht van de Niagara Falls aanschouwen vanuit een helikopter zal ik nooit vergeten
- reisspecialist Marie-Louise Veerling
Struin samen met een gids vanuit Saint-Alexis-des-Monts door de natuur. Kijk hoe bevers rustig drijven in de rivier, knagen aan bomen en dammen bouwen. Neem vervolgens plaats in het houten hutje om vanaf de eerste rij beren te zien rondsluipen door het bos. Ontdek hoe bevers en beren zoeken naar eten, communiceren, elkaar beschermen en spelen. Bijzonder om deze dieren in hun natuurlijke omgeving van zo dichtbij te mogen bewonderen!
In het oude centrum van Montreal ligt het charmante boetiekhotel Auberge Du Vieux Port. Hoor de eikenhouten vloeren kraken onder uw voeten, zie de sfeervolle houten balken aan het plafond, de robuuste stenen muren en kijk door de grote gekruiste ramen naar Saint Paul Street. Bewonder vanaf het dakterras de oude stad, de haven en hoor de Saint-Laurent River stromen. Geniet van een overheerlijk diner en proost op het schitterende panoramische uitzicht.
Vanafprijs
€ 2.999 p.p.Maak kennis met de historische steden Quebec City en Montréal en het kosmopolitische Toronto. De route voert langs Lake Ontario naar de Thousand Islands, waarna u de sfeer proeft van het Franse verleden in Québec. Ongerepte natuur in het Algonquin Provincial Park nodigt uit tot actief bezig zijn en tenslotte zullen de immense Niagara Falls een onvergetelijke indruk op u achterlaten. Een afwisselende reis voor een eerste kennismaking met Oost-Canada.
Deze reis is volledig aan te passen aan uw wensen.U vliegt vandaag richting Toronto. Eenmaal aangekomen gaat u op eigen gelegenheid naar hotel voor de komende nachten.
U verblijft in Kimpton Saint George Hotel - TorontoGenoeg tijd om de gezellige stad Toronto te ontdekken. Bezoek de leuke wijken Chinatown, Distillery Historic District en Little Italy en niet te vergeten de Toronto Islands in Lake Ontario. Of maak een boottochtje over Lake Ontario. Aan u de keuze!
U verblijft in Kimpton Saint George Hotel - TorontoU haalt vandaag de huurauto op. Neem de Lake Shore Road zuidwaarts met constant mooie uitzichten op Lake Ontario. U rijdt naar het pittoreske plaatsje Niagara-on-the-Lake, met mooie Victoriaanse huizen, winkeltjes en restaurantjes. Maak bij de Niagara Falls een onvergetelijke boottocht (optioneel), of een van de andere leuke activiteiten zoals per zipline waarmee u met een enorme snelheid vlak boven de watervallen zweeft.
U verblijft in Shaw Club Hotel - Niagara-on-the-LakeVandaag rijdt u weer in noordelijke richting. In de middag bereikt u het plaatsje Huntsville, nabij het Algonquin Provincial Park.
U verblijft in Deerhurst Resort - HuntsvilleIn het park vindt u vele 'hiking trails' voor prachtige wandelingen en een kanotocht over de vele meertjes mag eigenlijk niet ontbreken bij een bezoek aan dit park. Wellicht ziet u onderweg bevers of kruist een eland uw pad. Of huur een fiets en verken het mooie park via een van de prachtige fietsroutes.
U verblijft in Deerhurst Resort - HuntsvilleEen lange, maar mooie rit naar de Capital Region. U reist vandaag naar de hoofdstad van Canada, Ottawa, waar u twee nachten verblijft.
U verblijft in ARC The Hotel - OttawaU heeft de tijd om Ottawa verder te verkennen. De stad kent vele musea en statige parlementsgebouwen. Dé manier om Ottawa te verkennen is te voet, per fiets, of met het openbaar vervoer.
U verblijft in ARC The Hotel - OttawaVandaag reist u door de mooie omgeving van de Thousand Islands regio richting Montréal. Ontdek het historische centrum en het ondergrondse gangenstelsel. Of bezoek de basiliek Notre-Dame, kenmerkend voor de oude stad.
U verblijft in Hotel Monville - MontréalMontréal is een dynamische, Franstalige stad waar oud en nieuw heel goed samengaan. Er is een grote keuze aan theaters, chique boetieks en warenhuizen. Belangrijke bezienswaardigheden zijn het Mount Royal Park, het pittoreske Vieux-Montréal en Parc-des-Îles. Geniet er van de levendige muziekscene en van het aanstekelijke joie de vivre! U heeft alle tijd om door de stad te wandelen of een museum te bezoeken. Ontdek het historische centrum en het kilometerslange ondergrondse gangenstelsel!
U verblijft in Hotel Monville - MontréalU reist vandaag naar de tweede Franstalige stad, Quebec City. Een gezellige stad met een klein, historisch centrum gelegen op een heuvel. Het is de oudste stad van de provincie Quebec en tevens de enige ommuurde stad van Noord-Amerika.
U verblijft in Hotel Clarendon - Québec CityHet oude centrum van de stad kunt u uitstekend te voet verkennen, de beste manier om de historische gebouwen en de unieke cultuur in u op te nemen. Bezoek de vesting, het beroemde Place Royale en de basiliek
U verblijft in Hotel Clarendon - Québec CityU verlaat Quebec City en rijdt in zuidwestelijke richting langs de oever van de St. Lawrence River. U komt vandaag aan in Saint-Alexis-des-Monts. De komende nachten verblijft u aan het meer l’Eau Claire in een rustieke lodge. Geniet hier volop van de natuur. Het is de perfecte plek om alle indrukken van de afgelopen twee weken te laten bezinken.
U verblijft in Auberge Du Lac-A-L’Eau Claire - St. Alexis des MontsVerken de omgeving van Saint-Alexis-des-Monts. U kunt talrijke activiteiten ondernemen, zoals wandelen, mountainbiken, kanoën, zwemmen of vissen. Lekker actief bezig zijn in de vrije natuur zijn de komende dagen het devies!
U verblijft in Auberge Du Lac-A-L’Eau Claire - St. Alexis des MontsInbegrepen excursie:
Beren en bevers observeren - Auberge Lac a Leau Claire
U verlaat Saint-Alexis-des-Monts en rijdt richting de luchthaven van Montreal. De rit duurt circa 2 uur. Hier levert u de auto in en maakt zich klaar voor de terugvlucht richting Amsterdam.
Einde van een fantastische reis!
Deze reis is volledig aan te passen aan uw wensen.
Tijdens uw reis door Canada is de kans groot dat u er meerdere spectaculaire nationale parken zult gaan bezoeken. Voor een bezoek aan deze parken is een Parks Canada Discovery Pass verplicht. Deze toegangspas kan worden gekocht bij bezoekerscentra van de nationale parken en in de meeste gevallen ook bij de poortjes op de toegangswegen van de parken. De Parks Canada Discovery Pass is vanaf aanschaf 12 maanden geldig (voor max. zeven personen in één auto) en biedt toegang tot alle nationale parken, National Marine Conservation Areas en National Historic Sites die in het beheer zijn van Parks Canada. De pas is niet geldig voor toegang tot staatsparken en private parken. De opbrengsten van de Parks Canada Discovery Pass wordt gebruikt voor het onderhoud van de parken. Bent u van plan maar één nationaal park te bezoeken, dan is een zogeheten Single-Location Pass voordeliger.
Voor meer informatie over de Parks Canada Discovery Pass verwijzen wij u graag naar de officiële website: https://www.pc.gc.ca/en/voyage-travel/admission
U dient in het bezit te zijn van een paspoort dat nog geldig is tot en met de dag van vertrek vanuit Canada. Uw paspoort moet nog geldig zijn op het moment dat u vertrekt uit Canada. Indien u langer dan 90 dagen in Canada verblijft is een visum noodzakelijk. **Uw kinderen hebben een eigen paspoort nodig!**
Vanaf 15 maart 2016 dient iedereen die naar Canada reist vooraf online toestemming te vragen via het Electronic Travel Authorization ETA, vergelijkbaar met de bestaande ESTA-procedure voor de Verenigde Staten. Meer informatie ontvangt u uiteraard bij boeking en veel informatie is te vinden op http://www.Canada.ca/eTA.
Houdt u hiervoor uw geldige paspoort (waarmee u reist, minimaal geldig t/m de dag na terugkomst uit Canada) en een creditcard bij de hand. Wij adviseren om het ETA-formulier uiterlijk 72 uur voor uw vertrek aan te vragen. Na goedkeuring is uw ETA 5 jaar geldig (tenzij u uw paspoort vernieuwt; vraagt u dan een nieuwe ETA aan). De kosten bedragen op dit moment CA$ 7,- per persoon.
Volgens onze laatste informatie heeft u voor Canada geen inentingen nodig. Wij adviseren u contact op te nemen met de GG & GD of huisarts voor de actuele informatie over inentingen. Wellicht is vaccinatie bij u thuis prettig voor uw gezin? Kijkt u dan eens op https://www.thuisvaccinatie.nl/reisorganisaties/travelnauts.
Canada kunt u het beste bezoeken in de maanden mei tot en met september. In de maanden juli en augustus kan het erg warm zijn. Hoe hoger u komt (British Columbia/Alberta), des te aangenamer het klimaat is.
Canada heeft vanwege de grootte een divers klimaat.
Oostkust: warme zomers/koude winters
Westen: warme zomers, milde winters. De Rocky Mountains zijn in de winter uiteraard erg koud. Het kan aan de westkust (Vancouver en omgeving) regenachtig zijn.
De volgende excursies zijn inbegrepen:
De prijzen van een rondreis zijn afhankelijk van keuzes die gemaakt worden in het programma, waaronder eventuele verlenging en/of andere persoonlijke wensen. De reizen worden geheel op maat samengesteld en het is ons doel een reis uit te werken welke geheel bij uw wensen past.
Voor deze reis dient u rekening te houden met een vanafprijs van €2.999,- per persoon, op basis van 2 volwassenen.
Vanafprijs
€ 2.999 p.p.